Створення сайту

Замовити сайт для бізнесу або організації

Оптимізація сайту


SEO - оптимізація сайту для пошукових систем

SEO - оптимізація сайту
для пошукових систем

Реєстрація сайту


Додавання сайту у індекс основних пошукових систем

Додавання сайту у індекс
основних пошукових систем

Підтримка сайту


Швидка допомога та повна технічна підтримка

Швидка допомога та повна
технічна підтримка

Створення сайту. Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.


Пропоную функціональні та швидкі вирішення для вашого бізнесу. Встановлення додаткових компонентів, модулів та плагінів, дозволяє постійно розширювати та покращувати сайт протягом довгого терміну, без обмежень. Сайти на CMS витримують великі навантаження, та мають високу продуктивність.

10 причин - навіщо потрібно замовити сайт?

Створення швидкого та якісного сайту

Замовити сайт для бізнесу, організацій або приватних осіб.

Сайт - обличчя вашої компанії. Крім збільшення прибутку у реальних грошах, сайт підвищує імідж компанії. У наш час компанія, яка не має свого сайту, може розглядатися партнерами та потенційними клієнтами як організація (фірма), яка не дорожить своїм іміджем. Сьогодні складно серйозно ставитися до фірми або організації, яка не має офіційного сайту.

Сайт - візитна картка підприємства, яка покаже вашим майбутнім клієнтам всю потрібну їм інформацію. На сайті відвідувач може дізнатися адресу підприємства, його факс та телефон, e-mail компанії, детальніше дізнатися як проїхати до вас у офіс (на склад або магазин) завдяки розміщеній на сайті мапи проїзду, дізнатися графік та години роботи вашої компанії.

Створення сайту для вашого бізнесу

Сайт - віртуальний офіс, який відкритий цілодобово. Кількість користувачів мережі Інтернет постійно збільшується, а отже й людей, яким знадобиться інформація про вашу компанію у будь який час доби. У даному випадку сайт надасть вашому бізнесу безцінну послугу. Його можна відкрити коли завгодно, з будь-якої точки світу.

Відкрити текст повністью

Сайт - багатоцільовий інструмент для вашого бізнесу. Він дозволяє відповісти на багато питань партнерів та клієнтів. На сайті можна розмістити всю необхідну інформацію про ваші товари та послуги. Крім того, на сайті може бути опублікована довідкова інформація, яку складно донести до споживача іншими способами.

Сайт - реальна можливість заявити про себе в Інтернеті, розповісти про діяльність компанії, товари та послуги, переваги та умови співпраці. Компанії, які не мають сайту в Інтернеті, можуть втратити до 25% клієнтів, які чули про компанію, а при спробі знайти її реквізити через Інтернет, натикаються на її конкурентів. У результаті, через неможливість знайти інформацію про те, як зв'язатися з компанією, відмовляються від співпраці з нею.

Сайт - недорогий вид реклами. Число клієнтів, які дізнаються про компанії через сайт, в наш час, становить приблизно 30%, і з кожним роком, ця цифра збільшується. Грамотний підхід та професійно створений сайт приносить не малий прибуток.

Сайт - знаходить нових клієнтів. Поліграфічні каталоги та рекламні буклети зручні, але рідко знаходяться під рукою у потрібний момент. Ваші потенційні клієнти та партнери вже шукають в Інтернеті інформацію про вас, але чи знайдуть вони її там, вирішувати тільки вам.

Сайт - свій засіб масової інформації. На ньому можуть публікуватися новини про життя компанії, інформація про акції, що проводяться у даний момент, актуальні знижки та спеціальні пропозиції. Також на сайті може бути стрічка RSS, форма підписки для розсилки інформації зацікавленим в ній особам.

Сайт - сам відповість на найбільш поширені запитання споживачів і цим трохи розвантажить працівників компанії. Клієнти задають типові питання, а працівники компаній витрачають багато часу і сил щоб на них відповісти. Проаналізувавши найбільш поширені запитання, відповіді на них можна опублікувати на сайті. Крім цього на сайті можна розмістити сертифікати виробників, тематичні статті, прайс-листи, відгуки клієнтів та інші матеріали, які допоможуть вашим потенційним клієнтам.

Сайт - залучає нових клієнтів та підтримує існуючих. Цим ви вирішуєте два завдання одночасно. Приваблюєте можливих клієнтів та подобаєтеся вже існуючим клієнтам, які заходять на ваш сайт за додатковою інформацією. Клієнти, знаходячи на сайті потрібну їм інформацію, побачивши на ньому високий рівень сервісу та уваги, зроблять свій вибір на користь саме вашої фірми.

Закрити текст

  • сучасну та зручну систему керування контентом.
  • індивідуальний підхід при створенні сайту.
  • гарний дизайн та зручну навігацію.
  • правильно сформують думку про вашу компанію та оцінять вас.
  • докладніше ознайомляться з вашими продуктами або послугами.
  • завжди отримають потрібну та цікаву їм інформацію.